Interiéry

Kompletní realizace interiéru – Praha

Realizace kompletního interiéru v Praze. Atypická výroba nabytku, dodávka luxusní kuchyně next125, zakázková výroba skleněných konstrukcí, dodávka vybavení koupelen a kompletního osvětlení. Jako bonbónek realizace venkovní kuchyně ze žárového zinku. Vše dopadlo na jedničku a majitelé jsou spokojeni. Na tuto realizaci jsme velmi pyšní.
Mám zájem o podobnou realizaci

Moderní interiér – Praha – Vinohrady

Realizace kompletního interiéru v mezonetovém bytě v lokalitě Praha - Vinohrady. V interiéru si zákazník přál kombinaci moderních a tradičních prvků. Dodávka designového osvětlení značky Artemide. Realizace kuchyňské linky, ložnice vč. dodávky postele značky Hästens, obývacího pokoje vč. sedačky Doimo, jídelního stolu vč. židlí, a celou realizaci jsme poté zakončili dodávkou vybavení na krásnou terasu s výhledem na Žižkovskou věž.
Mám zájem o podobnou realizaci

Soukromý interiér – Plzeň – Skvrňany

Realizace kompletního interiéru vč. stavebních úprav ve starém bytovém domě. V bytě bylo potřeba kompletně předělat rozvody a vyrovnat stěny před osazením moderního nábytku, který si vysnila mladá rodina. Pokládka nové podlahy, dodávka moderního osvětlení a nábytku do kuchyně, obývacího pokoje a chodby.
Mám zájem o podobnou realizaci

Soukromý interiér – Plzeň

Realizace kompletního interiéru bytu 2+kk v Plzni. Montáž laminátové podlahy světlé barvy pro projasnění interiéru. Dveře v podobném odstínu s podlahou zajímavé materiálem s reliéfem. Na kuchyňské lince a obýváku použiti stejné materiály a to kombinace moderní bílé a přírodního dřeva. Ložnice laděna do příjemných teplých barev. V chodbě navrženo řešení pro skrytí pračky a sušičky do vestavené skříně. Koupelna navržena a realizována v moderní kombinaci lesklých bílých dlaždiček a černé mozaiky. Návrh zrcadla s dekorativním led osvětlením. Dodávka osvětlení a designových lustrů značek Pedrali a Artemide.
Mám zájem o podobnou realizaci
Načíst další reference